| Sara2 a întrebat:

Justin biber este un ratat si il urasc, cei care sunt de acord cu mine...

Răspuns Câştigător
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Ai extra dreptate. acum toate adolescentele : vaiii, ce frumos e justin biber, vaii, si am vorbit cu el pe mess. ce penibil! serios, ce vede la parosu` ala ma? e un mega urattttt :@

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu sunt de părere că muzica lui Justin Bieber este ratată şi o urăsc. Pe Justin Bieber n-am cum să-l urăsc dacă nici măcar nu-l cunosc.

| Hirako a răspuns:

Sunt de acord, dar faptul ca asa iti exprimi tu nemultumirea ma dezgusta la fel de mult ca tipul ala.Adica vii si il insulti fara argumente? Jalnic.

Ai putea spune ca se comporta ca un gay, ca nu arata bine, ca nu are talent nici cat o jumatate de dovleac de Halloween sau ca toti fanii lui se incadreaza la categoria 8-12 ani si sunt fani Barbie Princess.Dar ai adus tu vreun argument? NU!

| Sara2 explică (pentru Hirako):

Am argumente ca nepoata mea m-a innebunit de cap cu acest justin biber si cand am cautat pe gogle, arata ca un c***t, urat si asta m-a facut sa il urasc ca m-a stresat cu acest tip pana am cedat psihic

| bunnylover537 a răspuns:

Asa-i.

| DyDy0503 a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine si chiar nu inteleg ce vad unele fete la el si de ce viseaza la el. cand stii ca nu il vei cunoaste niciodata, si isi imagineaza k vorvesc cu el pe mess, dar de fapt sunt alti fani ...serios este foarte penibil,unii fani dau si in obsesie...e o porcarie,este doar un baiat oarecare, care daca nu avea norocul sa il gaseasca un impresar, si acum mai cersea happy

| rihannafox a răspuns:

Eu nu stiu care este problema voastra de il urati cand nici macar nu il cunoasteti.sunteti frustrate de ceva anume? sa va vad si eu pe voi cu atat de multe premii si colaborari la varsta luiwinking...mai intai ajungeti la nivelul lui si apoi judecatil.mie nu imi place cum canta pentru ca nu este genul meu dar asta nu inseamna ca trebuie sa il urasc.fiecare cu gusturile luiwinking

| Anutssuu a răspuns:

ma da ai vzt ce fite are saraku rolling on the floor))) se crede mare omu rolling on the floor)))))straight face