| Kmbks a întrebat:

Cine e cea mai buna voce din Romania, Guta,Salam sau Mitroi? Chiar și Narcis de la Bărbulești canta bine. Vorbesc de calități vocale nu de genul muzical, așa că lăsați ipocrizia

2 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

Dacă vrei să afli ce cântaret are cea mai bună voce din România manelitii ar trebui sa fie ultima variantă care îți vine în minte alien

| Mavni a răspuns:

Ipocrit esti tu, ca te referi numai la manelisti!
O voce buna dar rapid inlaturata de teama de a nu detrona "vedetele" facute de banii tatilor, este a lui Costel Busuioc. Nativa, nu formata de profesori.