| Sters a întrebat:

Cine e fan Alyssa Shouse? >:

Daca inca nu o cunoasteti atunci sa va spun cate ceva despre ea... :)

Suntem prietene de pe Youtube.am urmarit-o mereu pana la un moment dat canda primit un mesaj pe Youtube de la Jason Derulo.Acesta ii ceruse numarul de telefon...Au vorbit si acesta i-a propus Alyssei sa fie semnata de catre el.Aceasta,fiind o fana de a lui, a acceptat. A devenit cantareata(vis >implinit: ) si a facut si un videoclip numit "Overnight Celebrity). Locuieste in Maryland, SUA si are 15 ani. :) Este o fata de treaba dar si iubita pentru ca a reusit sa isi faca mii de fani in doar cateva zile :) Merita sa va interesati :) Youtube-ul ei e http://youtube.com/alyssashouse524 :)

Pupici :D

1 răspuns:
| Th3eo a răspuns:

Am ascultat melodia ei si cover-urile si sunt extraordiare. canta foarte frumos si e si ea foarte draguta.