| onitza_9908 a întrebat:

Cine e mai frumoasa si se imbraca mai bine? miley cyrus sau lady gaga?

40 răspunsuri:
| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Dupa ce am vazut videoclipul can't be tamed mi se pare una si aceeasi...imi placea miley mult dar acum nu mai simt nimic.Cat despre lady gaga nu pot sa zic nimic...nu imi place deloc.

| RawrXd a răspuns:

Lady GAga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... buna intrebare...pai hai sa vedemtongue Sa incepem cu Miley Cyrus.
Miley Cyrus este o adolescenta foarte frumoasa:X:X:X si are o voce frumoasa:X:X:X, dar faza e ca daca nu ar fi tatal ei care ii compune cantecele ea nu ar mai fi asa de faimoasa, si sa fim sinceri ea este apreciata de copii de 5-11 anitonguetongue, dar mie imi place:X:X:X
Lady Gaga are niste melodii superbe:X:X:X si are un stil propriu:X:X, doar ca e cam exagerata...ati vazut videoclipurile care le face? Si ca s-a imbracat in carnelaughing. hainele ei sunt un pic exagerate dar mie imi plac:X:X:X Eu cred ca ea ar trebui sa fie regina muzicii popbig grinbig grin:X:X...nu ma injurati acum asta e parerea meatongue
Deci cea care este mai frumoasa si se imbraca mai bine este Mileybig grin:X, dar Lady Gaga canta de 1000 de ori mai bine...si e mult mai originala:X:angrydeci va rog nu ma injuratibig grinbig grin)si oricum Miley Cyrus si Lady Gaga nu se pot compara pentru ca Miley e o fata iar Lady Gaga e femeie in toata firea... dar ca sa fiti de acord cu ceea ce am discutat scrieti pe google Lady Gaga and Miley Cyrus dati la imagini si vedetitonguetongue Va pup Zbye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar Lady Gaga este mai frumoasa si se imbraca mai bine.Am vazut niste comentarii in care spune ca ii place lady gaga dar ca se imbraca cam, ciudat... daca nu s-ar imbraca asa nu ar mai fi LADY GAGA. O ador pe Lady si canta si super marfa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca miley cyrus se imbraca mai bine gaga are un stil ciudat de a se imbraca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal miley se imbraca mai bine gaga are un stil ciudat de a se imbraca.

| Allynna a răspuns:

Miley Cyrus normal, Lady Gaga are si ea 3-4 melodii mai dragute in rest sunt oribile...Miley arata super bine si canta la fel de bine :X

| Fantasy a răspuns:

Gaga normal big grin la ambele intrebari

| RheaLustzig a răspuns:

worried niciuna