| Ciocoflencea a întrebat:

Cine imi poate spune cele mai clasice trupe rock romanesti gen Vama Veche, Cargo, Emil etcthinking Var rog laughing Nu vreau sa vina vara fara sa le ascult pe toate:-s Si nu prea mai stiu ce sa ascult.

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Si noua Vama e ok, desi tot Vama Veche era mai buna ca trupa...
Ar mai fi Travka, Luna Amara, Kumm, OCS, Alternosfera, Urma, Phoenix, Coma, Pistol cu Capse, Vita de vie, Taxi, Iris. Daca asculti si ceva mai "hard" decat asta, merge si Truda, Bucium, Bucovina, Negura Bunget. Tot trupe romanesti, toate. Bafta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat