| Mileeee98 a întrebat:

~cine imi zice toate melodiile de pe albumu lui miley cyrus "can't be tamed"... dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| Meli a răspuns:

Pe albumul can't be tamed :

1. "Liberty Walk"

2. "Who Owns My Heart"

3. "Can't Be Tamed"

4. "Every Rose Has It's Thorn"

5. "Two More Lonely People"

6. "Forgiveness and Love"

7. "Permanent December"

8. "Stay"

9. "Scars"

10. "Take Me Along"

11. "Robot"

12. "My Heart Beats For Love"

Sper ca te-am ajutat! :*

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

1. "Liberty Walk" Miley Cyrus, Antonina Armato, Tim James, Nicholas J. Scapa, John Read Fasse, Michael McGinnis 4:06
2. "Who Owns My Heart" Cyrus, Armato, James, Devrim Karoglu 3:34
3. "Can't Be Tamed" Cyrus, Armato, James, Marek Pompetzki 2:48
4. "Every Rose Has Its Thorn" Bret Michaels, Rikki Rocket, Bobby Dall, C. C. Deville 3:48
5. "Two More Lonely People" Cyrus, Kevin Kadish, Brandon Jane, Angie Aparo, Armato 3:09
6. "Forgiveness and Love" Cyrus, Armato, James, Adam Schmalholz 3:28
7. "Permanent December" Cyrus, John Shanks, Claude Kelly 3:37
8. "Stay" Cyrus, Shanks 4:21
9. "Scars" Cyrus, Shanks 3:42
10. "Take Me Along" Cyrus, Shanks 4:09
11. "Robot" Cyrus, Shanks 3:43
12. "My Heart Beats For Love" Cyrus, Shanks, Hilary Lindsey, Gordie Sampson 3:43
13. "Can't Be Tamed (RockAngeles Remix) [feat. Lil Jon]" (iTunes Bonus Track)

| SelluMarrie a răspuns:

1.Liberty Walk (Miley Cyrus, Antonina Armato, Tim James, John Fase, Michael Mgginnis, Nick Scapa; 4:06)
2. Who Owns My Heart (Cyrus, Armato, Michael Poncar, Tim James; 3:34)
3.Can't Be Tamed (Cyrus, Armato, James, Paul Neumann, Marek Pompetzki; 2:48)
4. Every Rose Has Its Thorn (Bret Michaels, C. C. DeVille, Bobby Dall, Rikki Rockett; 3:48)
5.Two More Lonely People (Cyrus, Armato, Angie Aparo, Brandon Jane, Kevin Kadish; 3:09)
6.Forgiveness and Love (Cyrus, Armato, James, Adam Schmalholz; 3:28)
7.Permanent December (Cyrus, John Shanks, Claude Kelly; 3:37)
8.Stay (Cyrus, Shanks; 4:21)
9.Scars (Cyrus, Shanks; 3:42)
10. Take Me Along (Cyrus, Shanks; 4:09)
11.Robot (Cyrus, Shanks; 3:43)
12.My Heart Beats For Love (Cyrus, Shanks, Hillary Lindsey, Gordie Sampson; 3:43)
13.Can't Be Tamed (Rockangeles Remix feat. Lil Jon) (iTunes Bonus Track); 4:01)

Funda?love struckbig grin

| Iza_2113 a răspuns:

1. Liberty Walk (Miley Cyrus, Antonina Armato, Tim James, John Fase, Michael Mgginnis, Nick Scapa) - 4:06
2. Who Owns My Heart (Miley Cyrus, Antonina Armato, Tim Price) - 3:34
3. Can't Be Tamed (Miley Cyrus, Antonina Armato, Tim James, Paul Neumann, Marek Pompetzki) - 2:48
4. Every Rose Has Its Thorn (Bret Michaels, C.C. DeVille, Bobby Dall, Rikki Rockett) - 3:50
5. Two More Lonely People (Miley Cyrus, Antonina Armato, Angie Aparo, Brandon Jane, Kevin Kadish) - 3:11
6. Forgiveness and Love (Miley Cyrus, Antonina Armato, Tim James, Adam Schmalholz) - 3:27
7. Permanent December (Miley Cyrus, John Shanks, Claude Kelly) - 3:35
8. Stay (Miley Cyrus, John Shanks) - 4:22
9. Scars (Miley Cyrus, John Shanks) - 3:43
10. Take Me Along (Miley Cyrus, John Shanks) - 4:08
11. Robot (Miley Cyrus, John Shanks) - 3:44
12. My Heart Beats For Love (Miley Cyrus, John Shanks, Hillary Lindsey, Gordie Sampson) - 3:42