| mihaela25mihaela25eminem a întrebat:

Cine ma ajutabig grindau funda.cum se numeste melodia din "Dragoste la indigo" pe care o canta refugio la sfarsit de serial si cum o cheama si pe acrtitabig grin...scuzati categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| anamarya5780 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uGN5AECXhyU o piesa superbaaaa pe care o ador.o canta Laura Leon :)

6 răspunsuri:
| anamarya5780 a răspuns:

Funda?

| mihaela25mihaela25eminem explică (pentru anamarya5780):

Am dat fundabig grin multumeschappy

| anamarya5780 a răspuns (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Cu mare drag big grin

| anamarya5780 a răspuns (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Ai ascultat cealalta piesa tot a Laurei Leon? Dos mujeres un camino. e la fel de frumoasa si tot asa, este vorba despre tradare. http://www.youtube.com/watch?v=9fwLPC6PljU

| mihaela25mihaela25eminem explică (pentru anamarya5780):

E frumoasa imi place:X

| anamarya5780 a răspuns (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Ma bucur happy