| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi deoarece nu stiu nimic despre chitare si as dori sa cumpar una desi nu ma pricep

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

O chitara rece trebuie la inceput! Ar fi recomandat sa cumperi de la o firma straina, nu de la reghin! sau la mana a doua!

1 răspuns:
| lolitagirl a răspuns:

Daca vrei o chitara si esti incepatoare incearca una Acustica nu cumpara una electrica pentru ca e mai greu sa inveti pe ea uitate pe tutoriale...pe youtube o sa vezi ca te invata acolo tot...si cum a zis foxi cumpara una de la o frima strainawinking.