| GherghiceanuCristian a întrebat:

Cine ma poatea ajuta si pe mine... vreau sa construiesc un subwoofer si am deja incinta si difuzorul...mai trebuie o placa de baza sau un circuit pentru ca am desfacut niste boxe de 600 w rms si aveau asa ceva, vreau sa il fac pasiv ca am statie.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| I0nuT55 a răspuns:

Pai ai subwoofer-ul, ai incinta (leaga firele, pune subwoofer-ul in incinta, prinde-l in suruburi), daca ai statie(amplificator)de ce-ti mai trebuie placa?