| AndreiAlexandru36 a întrebat:

Cine sa pricepe la facut-modificat-creat poze? Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o poza facuta, mai exact o fotografie de coperta? Sau poate ma invatati cum sa fac sau imi ziceti vreun program cv. mersi si funda clar

Răspuns Câştigător
| LuminitaAB a răspuns:

Eu folosesc "pizap.com" de fiecare data.E foarte reusit programul, faci niste coperte frumoase big grin
Pasi:
1.Intra pe pizap.com
2.Da pe "Start".
3."Timeline Covers"
Si de aici de descurci ca-i simplu...ori colaj, ori editezi o poza, ori adaugi un text happy
Funda? puppy dog eyes

| Woodenpints91 a răspuns (pentru LuminitaAB):

Cerşetoare ambulantă.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"Muzica"?

| AndreiAlexandru36 explică (pentru CautNume):

Pai poza care imi trebuie este pentru grupul https://www.facebook.com/groups/Moldova.Rock.Society/ si deci este vb despre muzica! Iar imaginea pe care o vreau as vrea sa fie niste trupe de muzica!

| CautNume a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Nu.Intrebarea este despre o poza.Pentru ce e poza nu conteaza, atata timp cat este vorba de ea in intrebare.

| Cricky a răspuns:

Http://adf.ly/Cd9ZW eu aici modific pozele