| ♥ JB ♥ a întrebat:

Cine stie cand vine Justin Bieber in Romania?big grin

702 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber e foarte cool dar sunt de acord cu Ana-Maria adica uitati-va unpic la tara asta straight face e de tot rahatul, sa vina sa cante aici? slabe sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a cam trecut si 5 mai si 5 si tot nu a venit
si eu sper sa vina e cel mai tare
are cineva id lui?
chiar asa nu cred ca a auzit de romania...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare foarte buna la care nu poate raspunde nimeni din pacatebroken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca a trecut 15 mai si nu vad niciun justin. TREZIREA
nu o sa vina in viitorul apropiat
si doamne nu va mai dati asa tari ca aveti "id lui" care nici nu exista, viata mea JUSTIN FOLOSESTE MSN (daca stiti ce e aia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este incredibil.Va asigur eu ca a auzit de romania.Pe un sait a scris ca o sa vina in romania si a zis sa veniti sa ma vedeti.Eu il iubesc. I LOVE JUSTIN BIEBER.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie sigur oricumm in 2010 nu cred ca o sa vina pentru ca scrie pe un site turneul lui si nu e nici o Romania pe lista laughing. Din pacate. Speram ca in viitor. Si apropo astea care zic ca aveti id lui. Sunt o groaza de id cu numele de justin bieber si toti spun ca sunt el decii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 15 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Do speek romanian love kiri /chira diana/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Do speek romanian love kiri /chira diana/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love didy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love didy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Do speek romanian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Do speek romanian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va zic cand vine si unde vine nu o sa ma credeti. o sa zice-ti ca-s neubna sau din astea si nu numai din cauza asta nu va zic ci si pentru ca o sa sariti pe el si o sa-l omorati asa ca mai am un sfat pentru voi: ascultatii muzica si ajutati-l sa aiba multa faima pentru ca apoi sa va fie recunoscator si sa vina in romania cat mai repede si sa vina in romania cu drag pentru a va multumi :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa vina Justin Bieber in Romania dar in orasul baia Mare am plins de 3 ori dupa le.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a scris pe contul de pe twitter ca la anul v-a merge in toate tarile din lume :X! si s-ar putea sa vina si'n romania :X avem o sansa :X Never say Never :X:X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea sa vina la vara in Europalaughing)winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a venit miley crirus in romania de ce sa nu vina si justin biber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o sa vina pentru ca desi am vb cu el pe twietter stie cateva despre Romania. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 30 iunie am vaz intr-o revista de la carefor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S`a anuntat ca va veni in 2011 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu's sigura d asea ceva...si eu sunt fana de a lui dar nu chiar nebunabig grindupa el:d daca viine binebig grin si voi fanelor stiu ca mintiti ca ati vb cu el. si etc big grin pentru orice chestie nu e adevarat pentru ca fetele din USA. si alte tarii nu au vb cu el dar noi astea din romanaia am vb cu elrolling on the floor))rolling on the floorrolling on the floor
e najpa treba.
nu vreau sa o spun cu intentie reabig grin cine mai vrea sa vb cu mine luati idul
papusik_bombonik_2010
eu cred ca o sa visam asea mult timp.batting eyelasheshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne straight face
Voi chiar credeti ca o sa vina? laughing
Pff...
Fiti realisti.
De ce sa vina in Romania? straight face
Sa vada toti manelistii si cortorarii care bantuie prin Bucuresti... straight face

Si uite ca a trecut si ziua de 5 MAI de muult happy
Si tot n`a venit happy
Deci. sunt numai zvonuri ca o sa vina laughing
Ce naiba...

La noi in Romania GUTA e la putere straight face
:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alexa_love17 te simti mai tare ca te faci de ras prin replici "inteligente"?happy ai fi uimita sa afli cat de usor as putea face rost de msn-ul lui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin nu va veni nici odata in romania si este adevarat ca e in turneu si este in paris si ete o fata mmai jos cu anonim ai fost tu si la-i cunoscut pe drak de abia il vad fanele de la el din tara dar tu o taranca din romania daaaaaaaaaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste doua saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id-ul lui! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai id-ul lui da ni-l si noua da draga nu mai inventa atatea ai vrea thu' sa ai id-ul lui justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber va veni in turneu in 2011 :) Aici este turneul : http://www.twitlonger.com/show/1pqkia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber va veni in turneu in 2011 :) Aici este turneul : http://www.twitlonger.com/show/1pqkia