| ♥ JB ♥ a întrebat:

Cine stie cand vine Justin Bieber in Romania?big grin

702 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mai auzit ca vine p 23 august 2010.la sala palatului in buc sua ceva de genu. marog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vbit cu JBieber pe twitter a zis ca concertele sunt planificate deja pentru urmatori 2 ani. si ca sa se sustina concert in romania trebuie sa fie siguri ca vor veni peste 7000 de pers la concert. si tinand cont ca la noi e criza si romani nu isi permit sa dea sute de euro pe bilete nu cred ca va veni prea curand. a si a mai zis ca e problema de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://twitpic.com/1ckgab/full

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa il vad pe baiatul asta imi place la nebunie i love eu justin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit de ja si am vb cu el stie romana si ar o vara in romania dee aia stie lb romana
desteptilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador pe Justin Bieber love struck
dar nu krd ca vine in Romania sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetito hai ca cu asta ca il cunosti mai lasat fara cuvinte cine te astepti sa te creada ai vreo poz cu tine si cu el si taicatu? daca nu nu te mai da mare si nu prea cred ca o sa vn am si eu un id de-al lui dar din cate stiu a zis la o emisiune ca el nu are messenger ci twitter si faceboock eu as vrea sa vina imi place la nebunie de el dar nu cred ca o sase intample dar poate mai sti oricum nu se stie nimic despre venirea lui in romania si chiar daca te uti pe net si cautzi nu este adevarat eu am gasit ca justin a si decedat sau ca a dat masina peste el numai porkrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nici nu stie ce inseamna Romania! laughing LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca in 2011 in vara.presupun.astept cu nerabdare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles anul viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este deja unu care seamana cu el tare. elekess.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur foarte curand deoare incepe primul lui turnru mondiallove strucklove strucklove struck abia astept iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta nu vine sigur.intrati pe myspace-ul lui.si acolo vedeti unde are concertebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar veni si. b. :X:X:X in romania(ceea ce nu prea cred...). as fii prima la randbig grin:Xbig grin:Xbig grin:Xbig grin:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asteapta sa isi rezolve treaba cu vocea mai asteapta...ca dora pana face 20 de ani mai estelaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... orkum DACA se va intampla asta intr-o zii nu cred ca o sa fie prea curand si orkum peste vreo 2 ani s-ar putea sa...isi piarda vocea si nu o sa vina sa faca parada de modalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit in revista popcorn ca va da sectiuni de autografe in toata europa poate vine si in romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca va veni in 2012 in august pe 13.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id lui de mess pentru ca eu am copilarit in canada si am fost in clasa cu el dar parintzi s-au despartit si a trebuit sa aleg cu cine raman si am ales cu mama si ne-am mutat in romania chiar daca am invatat dupa 2 ani sa vb clar romaneste dar si acum tin legatura cu el si are concert in 2011 in targoviste si cu sigurata trebuie sa va duceti faniloe si fanelor eu ma duc sa-mi vad fostul coleg! va pupkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aseara stateam pe twitter, si am vazut un site unde Perez Hilton, un tip vorbea cu managerul lui Justin, Scooter, Iar el a spus :` I`ll bring Justin to Romania `, Deci Justin vine in Romania :X In cadrul `My World Tour ` :X

Sper ca te-a ajutat raspunsul meu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sper ca in iuliebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur o sa vina si in Romania dar nu se stie cand oricum anul asta NU ca deja se stie turneul. 2011 poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa vina kustin bieber in ploiesi la palatul culturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat pe un site si scria ca vine pe 8 iulie 2010 in Timisoaratonguetongue si vedetele nu vin numai in capitala... apropohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In veci amin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea luna viitoare sa faca turneu in europa si sa vina si aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca va veni in romania va anunta la TV asa cum a anuntat la concertul lui anahi nu? sa speram ca va veni si la noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine.sigur vine maine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina anul viiitor, in vara, in toata europawinkinginclusiv romania