| PORC3 a întrebat:

Cine stie care este melodia care are cele mai multe vizualizari pe yt si e in romana?

Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Minim Doi de Alex Velea.

10 răspunsuri:
| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Andra k la meteo 9 470 104 vizualizari

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru Toader_Andreea_1996_pDkq):

Este smiley cu alex velea-cai verzi pe pereti care are 11, 953, 439

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru mihaela25mihaela25eminem):

La ora actuala ma referbig grin

| PORC3 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Uita-te la minim 2 al alex velea laughing

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru PORC3):

Pai da aia e mai veche putin eu cred ca te refereai la ceva nou daca ar fi sa o luam asa sunt mult mai multe alte piese romanesti care au mai multe vizualizari ca alex veleabig grin

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru PORC3):

Trebuia sa specifici in titlu mai noua sau mai veche pentru ca nici tu nu ai nimerit-o cu alex velea si nici eu cu smiley..ca daca e mai veche iti dau o piesa in romana care are vizualizari de 2 ori decat alex velea

| PORC3 explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Show me

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Si mai sunt multi altii cu mai multe vizualizarihappy decat velea...graba strica treabahappy

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru PORC3):

Si are vizualizari de doua ori mai mult decat alex veleahappy. dupa cum ti-am spus