| MariaaIvan a întrebat:

Cand vine justin bieber anul acesta in Romania? daca aflati ceva anuntati-ma,

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Da, da, te anuntam straight face

4 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Cand se vor alinia planetele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand se vor inversa polii magnetici si se va schimba specia umana!

| xCascavaalProblemex a răspuns:

Buna! Wikipedia spune ca va avea concert pe 5 mai 2013 in Bucuresti pe Stadionul Steaua in cadrul turneului de promovare al albumului "BELIEVE" dar este cam greu de crezut din moment ce mai este o luna si nu e niciun afis iar site-urile romanesti nu zic nimic despre asta.

| MariaaIvan explică (pentru xCascavaalProblemex):

Pe stadionul steaua zici tu? laughing) Este foarte mic acel stadion nici 1 sfert din fani nu ar incapea laughing)))_))))))