| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie de unde pot sa imi cumpar o telecomanda pentru sistemul de boxe genius 6000 cu functia "stand by" va rog sa ma ajutati sau daca are cine sa imi spuna...

4 răspunsuri:
| AndreeaNustiu a răspuns:

Poi mai intai ar trebui sa mergi la magazinul de unde ti-ai luat boxele si sa intrebi daca mai are asemenea telecomenzi, dar daca nu are mai incearca si la alte magazine unde sunt telecomenzi, boxe..etc.

| daassh a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Sistemul l-am cumparat de pe internet)de la un magazin online) i-am sunat si au spus ca nu au telecomanda, iar pe tot internetul nu se gaseste asemenea telecomanda.Multumesc oricum pentru raspuns!

| AndreeaNustiu a răspuns (pentru daassh):

Poi ai putea sa mergi la magazine din orasul de asemenea chestii, si sa vezi daca nu au.Nai pentru ce.

| daassh a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Am fost la singurul magazin de specialitate din orasul meu si mi-au spus ca nici macar cei de la geniu nu comercializeaza tolecomenziile separat, asa ca m-au sfatuit sa caut pe net pe cineva care vine o assemenea telecomanda.