| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie id-ul lui LIVIU VARCIU?! PLEASEEEEEEEE!

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-adevarat/

il stie fata cu raspuns castigator =))

| jimenna86 a răspuns (pentru Đϋffγ):

Multumesc mult de tot pentru. acest link! si eu l-am vazut si i-am trimis un mesaj. sper sa imi raspunda! mersi mult de tot si te pup!

| Đϋffγ a răspuns (pentru jimenna86):

Nu ai pentru ce:*

4 răspunsuri:
| Raynn a răspuns:

Imi provoci scarba.

| AbbyXQuinn a răspuns:

Doamne fereste laughing
Pe bune? Ati terminat cu id-ul lui Justin Bieber si ati inceput cu Liviu "Tampit" Varciu laughing. Mi-e sila. Cred ca nu ai mai mult de 12 ani jumate. Ca sa nu crezi ca sunt atat de nesimtita, ala e mai prost ca tine. Un incult care nu isi are locul pe aceasta planeta. Personal m-as duce si i-as da un glont in cap.
Uite cu intrebarea asta mi-ai facut ziua mai frumoasa. Totusi, credeam ca exista si oameni normali, dar m-am inselat. straight face
Doi prosti care merita sa moara: Tu si Liviu Varciu. :]]