| dani97 a întrebat:

intrebarea mea e simpla: nane sau puya? si de ce? eu as alege nane pentru ca baiatul asta chiar stie ce cantatongue

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CannbalCorpse a răspuns:

Sincer il prefer pe Nane. da' oricum nu mai e baiatu' din 2008 cu "de-ale mele"... happy iti recomand Chimie, Dragonu, DOC, Cedry2k

| Gnomul a răspuns:

Adevarul ca amandoi sunt buni dar as zice puya ca e mai vechi.

| AliveOne a răspuns:

Prefer niciunulaughing Cheloo power!

| Forev3rAlone a răspuns:

Puya.
De ce?
pentru ca doar pe el il ascult dintre cei doilaughing Pentru ca spune adevaruri in melodiile sale nu baliverne!winking

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Puya.easte cel mai tare din parcare.pentru ca cuvintele vocea si infatisarea lui se potrivesc perfect.

| MacMiller a răspuns:

Niciunul! Muzica adevarata o gasesti la cedry2k dragonu cheloo!