| perlataalba a întrebat:

Cine vrea concert in Bucuresti cu Justin Bieber? Raspundeti cat mai multi, daca aveti posibilitatea sa ezolvati faza cu concertul va roooooooog, profitati de ea si vorbiti cu primarul Bucurestiului, vorbiti cu alti oameni sa-mi raspunda si ei si va roooooog raspundeti cat mai multi! Dau fundita la cine vorbeste cu primarul!

23 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Mama miaaa rolling on the floor

| DeXxa a răspuns:

Ma'ta vorbeste cu primarul. laughing

Anyway, nu vreau concert cu.(sa nu-i scriu numele).
Si daca va fi, ceea ce e probabil 1% o sa vedem in Bucuresti numai fetite de 11/ 12 ani laughing ca alticineva...nu cred.

| checkmybrain a răspuns:

Esti amuzanta. Aaand you need a life.

| Elle a răspuns:

Get a life! God...

| Kenny a răspuns:

Hahahahahahahahhaha laughing vise copilu`

| dede070707 a răspuns:

Omg rolling on the floor
Vorbesc eu cu primaru laughing

rolling on the floor

| pitikaaaa a răspuns:

Doamne ce porcarie...frate esti fan JB ok si eu sunt fana Tokio Hotel si nu mai fac asa.straight face Daca chiar vrei la un concert de-al lui mergi frate la unu`. de tot esti asa mare fana...Si gandeste-te putin daca ar veni JB in Romania crezi ca ai fi uh in primul rand?laughing si vei face poza cu el si iti va da autograf? Iti zic sincer sunt mici sanse ca sa se intample asta.straight face

| Georgiana95 a răspuns:

Eu vreau concert Justin Bieber!big grin

| 5SOS a răspuns:

Scz am vb si momentan il facea pe unu sa inteleaga ca extrateresti nu exista, dar o sa iti dau eu de veste daca vine sa te duci sa il pupi.laughing

| Hallen a răspuns:

Ok.straight face
Si eO sunt fan J. D. B. dar...nu fac frate asa straight face... lol sa vb cu primarulrolling on the floor.
Si daca vb cu el, pe moment ar spune "da" si dp ce plec nu l-ar mai interesa nimic din ce am discutat.straight face
Exista oricum o sansa sa vina in Romania, vara viitoare 2011!
:*By3!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Gata am vorbit cu primarul!
Funda?big grin

rolling on the floor

| AlexSala a răspuns:

Uite acum. L'am sunat pe primar si mi-a zis ca ne intalnim la 5. Sa'l aducem pe Justin in Bucuresti. Uraaaa. Revin cu detalii! rolling on the floor)

| Hmmmm a răspuns:

rolling on the floorlaughing
esti tare! ai innebunit d tot?
eu o vreau si p hanna montana. daca nu vine si ea imi iau jucariile si plec!laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cool, ai un curaj nebun sa intrebi asta ( ca mine ), e posibil sa vina daca-l cunosti, dar mai cunosc alte vedete. poate amica mea il stie, voi mai veni cu informati. Dar eu as vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni la anul dupa terminarea acestiu turnei va lucra la un nou album, si va avea un tur in europa, yupiiiii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau concert justin bieber il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa il aduceti in Bucuresti, dar stau in Iasi si nu pot face nimic.Il iubesc pe Justin Bieber si daca puteti sa il aduceti si aici in Romania ar fi ca un vis implinit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog sa il aduceti pe justin chiar vreau sa vine in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog sa ai un concert

| sunrise_6829 a răspuns:

Tu crezi ca noi o sa vorbim cu primarul ca sa vina jutin in Romania? Si eu sunt fana lui dar nu pot sa ii zic primarului sa mi-a aduca pe justin bieber. Gandeste-te si tu putin.

| Deea_9987 a răspuns:

Eu vreau concert JB in România! :] Ghinion, nu vorbesc cu nici un primar rolling on the floor

| Annakiddu a răspuns:

Aww
Vorba lor.crezi ca vei sta in primul rand sau ca ii iei respiratia cand canta? Woww.stupid! Si sa vorbim cu primarul/? Cred ca esti nebunaaa! Eu am vorbit si cu Eminem mi-a dat si autograf laughingsi l-am si sarutatlaughingbine.ca visamlaughingasa ca viseaza si tu un concert justin. blaughing