| deyuta_2970 a întrebat:

Nu inteleg de ce multi oameni nu il plac pe justin bieber. eu nu am fost la nici un concert deal lui si desi nu sunt fana imi plac melodile lui canta foarte frumos... dar nu inteleg ce aveti toti cu el ca chiar uni zic ca este gay. serios acum da ce aveti toti?

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Nici eu nu inteleg. Uite o melodie {http://youtu.be/kffacxfA7G4}zice-ti voi, nu canta frumos?
Ce va facut? De ce inventati atatea lucruri despre el(nici macar nu sunt adevarate)Ganditi-va inainte sa spuneti ceva despre un om!

2 răspunsuri:
| Zøєy a răspuns:

Ma,eu n-an nimic cu elhappy.Dar nu este genul meu.Defapt muzica pe care o canta nu este in genul meuhappy.Dar poate ca am ajuns sa nu-l mai suport din vina fanilor fustratistraight face

| ChrisLautner a răspuns:

Deci Justin Biberon ala in primul rand are voce de fata iar in al doilea rand canta foarte naspha.