| Mihaiii a întrebat:

Coloana sonora State de Romania - Este o melodie care o canta Loredana, este in tiganeasca cred thinking, e ceva de jale oricumlaughing. Va rog spuneti cum se numeste sau un link :* mersi mult!

9 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Loredana - Tzuki :D
Chiar e belea:))
Uite poti sa descarci de aici ---> http://fisierulmeu.ro/41UNK3WSXEJZ/Loredana-Groza-Tzuki-mp3.html

| Mihaiii explică:

Nu e Tzuki! E alta, de jale, aproape ca nici nu se aud instrumentele.

| Mihaiii explică:

@frenel... da da, aia e... lolelipaba amo gradsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un link catre asta? lolelipaba amo gradsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog frumos, adresa mea de mail e alin.ruxandariu@yahoo.com trimiteti-mi si mie melodiasad ca nu o gasesc!