| florinflorin14 a întrebat:

Care stie cum sa scot cuvintele de pe o melodie, adica atunci cand canta sa nu se mai auda cuvintele? daca stiti vreun program spuneti cum se numeste, sau puneti si un link mersi funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

Pei sc pe net muzica care o vrei si sc muzica modificata

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Nu exista un asemenea program. Ce spui tu necesita analiza spectrala de sunet, multa inteligenta artificiala implementata... poate o sa gasesti ceva dar cu siguranta NU gratuit!

| mugurel021978 a răspuns:

Eu zic ca exista asa ceva, o veche cunostiinta folosea cu multi ani in urma parca AudioCatalist, incearca-l... dar oricum se poate face asta. sigur