| vladvevo a întrebat:

Compozitor nelansat inca, incerc sa colaborez cu un producator. compun versuri gen dance, house, pop, r&b (toate in lb engleza) si consider ca merit o sansa in domeniul asta. cineva interesat?

2 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Bănuiesc că deții o complexitate lirică spectaculoasă, consider scrierea a doo versuri, care, sfântă Macaroană, mai și rimează?!, drept ceva de-a dreptul neuman de pi. zdos.

Taci mi in dă nait
Taci mi in dă deei
Taci mi ăl naait
Taci mi beibeee-bee-bee-bee*ecou*

| BogdaneluluI a răspuns:

Trimite-mi versurile prin mesaj privat si-ti fac eu linia melodica. Daca-ti place, iti place, daca nu, nu. Linia melodica ti-o trimit inapoi in format midi.