| popmirgea1999 a întrebat:

Craciun fericit
Cum se numeste melodia aia de aseara din pariu cu viata atunci cand Liviu citea scrisorile alea de la fani pentru lala band?(era ceva cu cheia la gat sau ceva de genu laughing) NU mai stiu exact
Multumec

4 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

De fapt, cel care citea scrisorile era ''Vlăduţu drăguţu'' happy şi în legătură cu melodia, te-aş ajuta, dar sincer nu mai ştiu cum era thinking

| alexandra_8523 a răspuns:

Vlad poate ca citea scrisorile... nu liviu... si este asta http://www.youtube.com/watch?v=UR15H3GL8lE FUNDA?:d

| popmirgea1999 explică (pentru alexandra_8523):

Mersi mult :*
Sarbatori fericite

| alexandra_8523 a răspuns (pentru popmirgea1999):

Npc. Si tie.