| RobbyPh a întrebat:

Credeti ca in 2013 la eurovision va participa INNA pentru Romania:S:S?big grin Eu sper ca da :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o tactica interesanta..Insa nu cred ca Inna se baga la asa ceva.Ea are alte proiecte internationale si nu cred ca o intereseaza sa participe la eurovision. Andra sau Antonia ar putea fi solutii bune daca au piese misto happy

24 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Eu sper sa nu, mai bine se lasa Romania de Eurovision de tot, nu e buna de nimic oricum.

| CautNume a răspuns:

Dupa ce ca anul asta ne-a reprezentat Mandinga cu o manea si Elena a cantat varza, Inna mai lipsea. Daca participa Inna, nici de semifinale nu trece.

| RobbyPh explică (pentru CautNume):

Asa ziceati si de mandinga inainte Dar pe INNA o iubesc europenihappy Daca eram in locul ei imi faceam alta cetatenie pentru ca Romanii sunt Romaniibig grin

| CautNume a răspuns (pentru RobbyPh):

Cum adica "Asa ziceati si de mandinga inainte"?
Adica, eu ce am zis? De cand am auzit melodia prima oara am zis ca e o manea si de cand am auzit-o cum o canta live am zis ca o canta prost.

| CautNume a răspuns (pentru RobbyPh):

Si cu "Romanii sunt Romanii" ce vrei sa zici? Daca sunt si eu romanca trebuie sa ascult zgomotul ala ce unii il numesc "muzica"?

| RobbyPh explică (pentru CautNume):

Nu dar in locul tau daca nu mi-ar placea nu as comentahappybig grin PS Zaleilah Zaleilah Evryday Evrybody!big grinlaughing)rolling on the floor

| ElectricChapel a răspuns (pentru CautNume):

Esti sigur? nu stii sa apreciezi un artist bun

| CautNume a răspuns (pentru ElectricChapel):

Da, sunt sigura.Stiu sa apreciez un artist BUN.

| ElectricChapel a răspuns (pentru CautNume):

Pe cine consideri un artist bun? si nu ma refer doar la voce, ci la show total

| CautNume a răspuns (pentru ElectricChapel):

Amy Lee
http://www.youtube.com/watch?v=hnUtvWK6-Tk
Si mai sunt multi.

| RobbyPh explică (pentru ElectricChapel):

Da INNA are si voce am fazuto la Concerte ca, canta live adica cand a incepu a inceput mai devreme de muzica si avea vocea la felbig grin

| ElectricChapel a răspuns (pentru RobbyPh):

Dar n-am zis nimic de Inna! Mie unul imi place mult. Este buna. Chiar mi-as dori sa ne reprezinte. Uita-te mai bine pentru cine am postat raspunsul, okay?

| RobbyPh explică (pentru ElectricChapel):

O da scuze iarta-ma nu am vazut binelaughing

| Rihanna18 a răspuns:

Daca Inna va reprezenta Romania la Eurovision si prestigiul tarii o sa mai creasca putin.
Inna este cunoscuta in toata lumea. Chiar daca noi nu ne apreciem romanca, lasa ca o fac altii.
Toti o critica : "Nu canta in romana, nu sta in Romania, blah blah". Dar oameni buni ce sa faca in Romania cand aici nici bani sa repare autostrazile nu mai au.
Si in plus este mult mai apreciata acolo decat la noi.
M-as bucura sa reprezinte Romania la Eurovision.Are si voce si melodii bune...

| Lightning1997 a răspuns:

In niciun caz, este exclus.

| vali54 a răspuns:

Eu ma gandeam ca s-ar putea fi interesant sa participe Akcent cu melodia I'm Sorry sau de ce nu ar fi tare sa fie Smiley cu melodia Dead Man Walking

| elenushaha a răspuns (pentru vali54):

Sunt niste conditii piesa nu treuie sa fie hit pana la 15 septembrie deci...nu poate

| RobbyPh explică (pentru elenushaha):

Da dar mai poate scoate alta melodie'winking

| Cαrter a răspuns:

Am citit ca Valentin Dinu, concurentul de la Romanii au talent, ar vrea sa faca o piesa cu Moga (cel mai probabil) si sa ne reprezinte... De Inna nu am auzit. Dar nu se stie niciodata. big grin

| dumitrumihai a răspuns:

Eu as miza sincer pe Raluka...canta bine, e tanara, arata bine ceea ce conteaza intr-un fel thinking .....trebuie o melodie potrivita..si Inna sa o ducem doar ca e cunoscuta si asa sa avem si noi o sansa.

| filoteia a răspuns:

Poate c Inna va canta cine stie...P.S.:Inna are mai muti fani in alte tari.

| Geo_Don_1993 a răspuns:

Daca vrem sa castigam trebuie sa cante Inna, Alexandra Stan sau Antonia deoarece sunt cunoscute in strainatate si iubite si cu o piesa buna putem tinti sus. oricum eu sper sa cante Alexandra Stan.

| Nicola1324 a răspuns:

Eu sper sa nu, deoarecear putea castiga si noi trebuie sa facem eurovision la noi in tara, ce ce nu e bine pentru ca, costa intre 20-30 milioane de euro! daca participa la preselecti sper sa nu fie votata de oameni sau de juriu!

| Turnar_Axel_1980 a răspuns:

Inna este o cantareata buna si ar fi un mare castig pentru Eurovision, si tot odata pentru Romania.
Romanii nu au stiut sa o aprecieze si acum se mandresc cu ea...Asta Este. Daca Inna ar participa cred ca ar face-o pentru alta tara din pacate sad una care a stiut sa o aprecieze pentru vocea ei, nu pentru cum arata si cum era 'ingrijita'. Inna a ajuns cunoscuta si in Japonia, America, China..etc.in tarile Non-Europene.Asa ca ne-am bucura sa participe acum in 2014