| Byby06 a întrebat:

Credeti ca Mandinga a cantat frumos la Eurovision? Pe o scara de la 1 la 10 ce nota i-ati da?

Răspuns Câştigător
| nosferatu15 a răspuns:

10! Credeti ca voi v-ati fi descurcat mai bine? Duceti-va voi daca stiti numai sa criticati ca niste ignoranti ce sunteti... Faceti voi fata emotiilor, tensiunii si incercti sa va clasati si voi pe locul 12 in ciuda concurentei si a votului geopolitic. Mi-e sila sa vad cum nu va sustineti taraoh go on

| Polaris a răspuns (pentru nosferatu15):

Nu-mi pasă de țară, n-am să votez ceva doar pentru că sunt influențat de naționalitate. Nu-mi pasă de emoții, melodia aia a fost manea pură, a fost jalnică și în variantă de studio.
Ser nosferatu15, dacă acordați nota 10 melodiei aceleia, vă pot spune că da, aveți gusturi mediocre în materie de muzică.

| nosferatu15 a răspuns (pentru Polaris):

Polaris, atunci ce mai cauti in Romania?

| Polaris a răspuns (pentru nosferatu15):

Aștept bursa, Nosferatu.

| soaitamarius a răspuns (pentru nosferatu15):

Da dar puteau sa trimita si oameni mai talentati nu numa fite de 2 bani cum ar fi puteau sa trimita pe Voltaj sau Cargo ceva mai experimentat pentru ca eurovisionu nu e Romania au talent etc e un lucru serios si in ceilalti di alte tari au fost prea buni pentru mandinga si daca nu ai tinut cu mandinga ca nu ti-a placut nu inseamna ca nu iti susti tara!

Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

| Dumnezău a răspuns:

Nu ii acord nota,nu exista nota pentru asa blasfemie impotriva muzicii,s-a trimis o chestie lipsita de orice,o manea in spaniola si doua-trei cuvinte in engleza, lucru ce dovedeste inca o data ca romanii, in general, n-au nicio treaba cu muzica, de au trimis la ESC asa ceva.

| Sἶrenἶa a răspuns:

2.
Melodie de rahat! Nici o secunda nu m-am gandit ca am putea castiga.
thumbs down

evenso
| evenso a răspuns:

Nota 3.

| CautNume a răspuns:

Nota 1

| Cristianne a răspuns:

Melodia e jalnică, și chiar dacă ești român, ce contează? Dacă melodia nu e bună, nu e, indiferent de naționalitate.

| Rockart a răspuns:

1 şi nici atât.

| HermioneLove a răspuns:

Hmmmm sa zicem ca:8/9=9

| GoldCobra a răspuns:

1-melodie groaznica cu versuri groaznice si fara meaning.

| leeya a răspuns:

| Norvegianul a răspuns:

1, e foarte naspa melodia.

| Diiiaaღ a răspuns:

Bwaii!laughing Daca tot criticati atata si nu v-a placut de ce nu mergeti voi sa cantati mai bine waiting?
In fine dupa parerea mea au cantat super nota 10!:X
Daca ar fi mers guta sau un alt manelist nu cred ca zicea.ti la fel chiar daca nu castigabatting eyelashes

| rebecaTa a răspuns:

8 mie mi-a placut