| BomboDinCongo a întrebat:

Cui îi mai place Michael Jackson?
Foarte mulți români probabil n-au auzit de MJ, dar cu siguranță au auzit de Alex Velea și alți „cântăreți" d-ăștia.

Răspuns Câştigător
| KimEunHee a răspuns:

Imi place mult Michael Jackson, iar cantaretii gen Alex Velea deloc. Revenind la Michael, desi l-am descoperit mai bine abia cand a murit (eu am doar 15 ani), imi plac foarte mult melodiile, videoclipurile, show-urile lui. Il consider un geniu si nu cred ca va mai exista cineva ca el. Pe langa muzica si talentul sau, ii admir si sufletul si felul lui de a fi. Am un loc special numai pentru singurul si primul meu album cu el - Bad - si pentru multimea de postere si reviste despre el. happy Recunosc ca in ultimul timp nu l-am prea ascultat, dar mi-am amintit tot timpul de el si mereu va fi o parte din mine.

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Eu inca il ador. Nu-l voi uita niciodata.
Va ramane cantaretul meu preferat. A fost un inger. Nimeni in viata asta n-o sa mai aiba o voce ca a lui.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu mi-a plăcut niciodata Michael Jackson! Nici Freddie Mercury si... mai sunt ei cativa, care nu-i suport DELOC!

| Чернобыль a răspuns:

Mie imi place Michael Jackson si urasc artistii gen Alex Velea.

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Eu nu pot zice ca il ador, dar imi place MJ.Era un cantaret foarte bun, si o legenda a dansului.Sigurul care s-a gandit sa combine atatea stiluri d dansuri pentru a crea unul propriu atat de greu de imitat.Pe langa asta mai era si foarte bun la suflet, pentru ca are melodii dedicate copiilor cu situatii grele.Eu cred ca va ramane mereu in inimile oamenilor care l-au admirat si care i-au recunoscut munca numindu-l geniu.

| loveanime059 a răspuns:

Sincer nu-l displac dar nici sa-mi placa la nebunie...era un cantaret bun si dansator de asemenea happy mie imi plac foarte mult cantaretii din America, acolo sunt cantareti care se pot numi cantareti nu ca muzica noastra din Romania si asta e adevarul