| Geeeorgyyy a răspuns:

Buna.Mie imi place melodia.E foarte interesanta.

| TonyTZu explică (pentru Geeeorgyyy):

Da u sti sa apreciezi e foartre bine nu ca asti manelisti astia.

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ce mai e si gunoiul asta?! Cred ca am surzit straight face

| TonyTZu explică (pentru CautNume):

Inseamna cu nu stiti ce muzica!

| CautNume a răspuns (pentru TonyTZu):

Tu ai numai jeguri in playlist (plus gunoiul de care ai zis mai sus) si-mi zici mie ca nu situ ce-i muzica rolling on the floor
Apropo, imi pare rau pentru tine daca ai auzit numai de jegurile pe care le asculti si manele sad
De cuvantul "rock" ai auzit vreodata?

| TonyTZu explică (pentru CautNume):

Nu imi plac si nici Nicolae Guta dar roak nu-mi place daca tie ati place melodia asta esti de a lui diavoluhttp://www.youtube.com/watch?v=1mjlM_RnsVE deci astia care asculta rock sunt diavloli eu asa ii consider.

| CautNume a răspuns (pentru TonyTZu):

Tu iti dai seama cat de penibil esti? laughing
Bine, daca tu crezi asta ramai si asculta gunoaiele tale si contrazice-te cu oamenii care chiar asculta muzica.

Răspuns utilizator avertizat
| TonyTZu explică (pentru Raupe):

Cine e satan ma tacto cine este Satan?

| TonyTZu explică (pentru CautNume):

Asculta mai si tu parazitii bug mafia ceva dar nu rock mereu ma!

| TonyTZu explică (pentru Raupe):

Da si magaru meu o i-a pe maica-ta

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns (pentru TonyTZu):

De ce naiba crezi tu ca muzica rock e satanista?! Pun pariu ca ai auzit si tu de Parazitii cand au lansat gunoiul comercial de "Arde"...

| TonyTZu explică (pentru Raupe):

Da macar eu stiu sa calaresc nu ca voi de la oras cu fite pe voi.

| TonyTZu explică (pentru CautNume):

Nu am zis ca imi place arde dar imi plac k spun adevarul.

Răspuns utilizator avertizat