| MAIA18 a întrebat:

Cui ii place muzica religioasa?

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Iubitei mele prietene @Desire îi place muzica bisericească. love struck love struck

| Nitroblast a răspuns:

Oi fi eu un asa-zis crestin, dar nu am fost fanul muzicii bisericesti, sa fiu sincer. Isi are locul in cadrul slujbelor (nu prea imi pot imagina Sf. Liturghie fara cantari). Cea de la prohoduri pot sa spun ca imi place sa o ascult si sa o cant.

| RoxanaY a răspuns:

Mie, dar nu cea ortodoxa, ci acea muzica din cartile de cantari ale bapistilor, adventistilor, penticostalilor etc.