| gyanina a întrebat:

Cui ii place Puya?:Xbatting eyelashes mie una imi place la nebunie laughing care melodii va plac cel mai multbig grin?

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Imi plac Undeva-n Balcani si Change love struck
Mai vechi imi plac Tot in Familie, Adevarul Gol Golut, Bucuresti, Inapoi in cartier, Pune-i la pamant.

21 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Tot in familie; pustoaica; o, nu; teoria furaciunii; viata bate filmul; luni, marti, miercuri; misca-te... orice e cantat de el pentru ca rapul n-ar fi nimic fara el...si nu e adevarat k e comercial, e doar mai "vesel"in noile melodii.atat.daca nu va place nu mai vorbiti.

| sorin a răspuns:

Mie, si tot ce inseamna underground.

| Klara a răspuns:

Undeva in Balkani, e misto tare happy

cami
| cami a răspuns:

Mie. Una singura mi-a atras atentia "Undeva-n balcani ".

| ingeras14 a răspuns:

Mie imi place puya:X. Cel mai mult imi plac:
"Undeva in balcani"
"Ohh nu"
"Change"
"Luni, marti, miercuri" si
"Jungla de asfalt"

| fzcsm a răspuns:

Change si Undeva In Balcani sunt faine.

Răspuns utilizator avertizat
| cLaudYu a răspuns:

Singura melodie care-mi place ii: Undeva-n balcani.

| annda a răspuns:

Pai inainte cand el canta cu sisu mai era ceva acum face muzica comerciala si nu prea imi place.

| annda a răspuns:

Ma refer sa mai scoata ceva nou, melodiile dinainte erau gandite bine si versurile alea chiar aveau semnificatie acum doar sa se vanda bine. big grin

| MADALINAAAA a răspuns:

Si mie imi place puya.melodiile''ohh nu'' si ''change'' sunt preferatele mele:X:X

| gabitzu_8696 a răspuns:

Eu recunosc nu prea sunt fana puya
dar imi place mel "puya - change"

| pisicutza_5001 a răspuns:

Undeva in Balcani:Xe super tare

| emima a răspuns:

Imi place la nebunie mai ales melodia aia c undeva in balcani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

imi place v. i. p si change

| antonelk a răspuns:

Puya- ceva firesc :X

| gyanina explică:

laughing si acum kanta cu sisu... eu am fost la concerte la el si kanta cu sisu... sau si cu grasuthinking daca nu ma insel
tongue

| cartofiorrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Change e asa de suuuuuuuuuper o ador:-xo iubesc la nebunie:-x

| SellenaEllena a răspuns:

Mie imi place melodia...imi mai place:Laidy ga-ga, Deja Vu, lei-li-ra...si multe altele de la Kiss Fm... tie iti plac? pupici! pa pa pa!

| SellenaEllena a răspuns:

Mie imi place melodia...imi mai place:Laidy ga-ga,Deja Vu,lei-li-ra.........si multe altele de la Kiss Fm...tie iti plac?pupici!pa pa pa!