| guess_who a întrebat:

Cine e fan Puya? Care melodii de-ale lui va plac?

30 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Imi plac, dar nu-s fan fiindca a devenit prea comercial. Melodia preferata : ''Camin Fericit''

| BUBULINA a răspuns:

Tre sa raspunda doar fani?big grin

| BUBULINA a răspuns:

@mersi meme
sincer nu imi place Puya, de ce?
este prea vulgar

| inna a răspuns:

Imi place Puyawinking
Imi plac Undeva-n Balcani si Change.
Imi placea si mai mult cand canta in La Familia. Ultimul album a fost superb.

| sorin a răspuns:

Imi place sa-l ascult nu ca-s fan, imi plac toate melodiile lui, dar The Best (Foame de bani)winking

| viki a răspuns:

Nu sunt fan, dar imi place "undeva in balcani","change" si "pustoaica"

| danutza a răspuns:

Nu is fana dat imi plac mult mel "undeva in balcani"si "change"

| simoSTAR a răspuns:

Nu sunt "fan puya" dar oricum melodia "merita un oscar " e prea tare happy

| vyol3ta a răspuns:

Deocamdata change love struck

| marry a răspuns:

Eu nu sunt fana dar imi plac unele melodii

de ex pustoaica, undeva in balcani...

| Puiutz a răspuns:

Mie`mi place tipu`. e mistolaughing. spune adevaru` in versurihappy. pai change acum love struck. tie?happy

| guess_who explică:

Bubulina:poti raspunde toti na`.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi placea mai demult, acum nu mai...de ce? habar n-am...
cand canta cu sisu... faceau muzica de calitate... cea de acum.naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place melodia :change, nu am bani de la tata, undeva in balcani, pustoica, o, nu, merita un oscar, imbracat la 4ace etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fana puya... imi plac toate melodiile dar cele mai tari sunt "pustoaica" si "change" :X:X:X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place toate mel lui...in specia : undeva in balcani, change, binecuvantat si pustoaica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fan puya si imi place melodia "n-am banii de la tata"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare il ador imi plac toate melodile lui I LOVE YOU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva in balcani si change

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fan puya frate vad ca doar undeva in balcani si change dupa mine sunt cele mai naspa melodiile care lau facut mai cunoscut sunt:Mai vrei, Adevarul gol golut, Tot in Familie, Pune-i la pamant, Camin Fericit, Nu ati inteles nimic.Vad ca puya a prins gustul banilor dar a pornit de jos dar am o intrebare Sisu tot mai e in puscarie? si cat mai sta? Apropo ati vazut grafful cu sisu din salajean 2 etajewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma gheama Dragan Andrei am 13 ani si sund clasa a V-aB. Mie imi place muzica lui puya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fanul lui puya.si imi place foame de bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fan Puya, vino la concert luni 15 noiembrie 2010 in Maxx, in cadrul Balului Bobocilor. ora 21 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac melodiile lui puya mai ales v. i. p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fan puya si imi plac toate melodiile lui

| valyutzu a răspuns:

Da imi place puya imi place mel undeva in balcani

| roconverxa a răspuns:

Nu sunt fana. Singurele melodii care mi-au placut au fost Undeva in Balcani si Changewinking

| CiuFix s.a luat de pokemoneala a răspuns:

Pai....io nu sunt fana puya dar....imi plac toate mel lui..in special Changetongue

| vikusik a răspuns:

Salut! nu sunt fan dar imi plac unele melodii de a lor cea mai tare "Undeva in Balcanii"