| TAzOVsKY a întrebat:

Mie imi place sa compun versuri, sa compun versuri pentru melodii si as dori, daca ar vrea cineva sa le cante, cineva pe care vocea il avantajeaza, caci pe mine nu. Ma adresesz mai mult celor carora le place sa faca cover! happy

8 răspunsuri:
| justagirl21 a răspuns:

Buna,as vrea sa vad cam ce fel de versuri compui, ca sa-mi dau seama daca sunt genul meu...si n-ar fi rea o partitura daca poti sa-mi trimiti. Te pup!kiss
Ps: nu am mai facut cover-uri insa asta ar putea fi un inceput, nu?:-P

| TAzOVsKY explică (pentru justagirl21):

Pai tu ce gen adori? Zi-mi te rog o piesa preferata? :d

| justagirl21 a răspuns (pentru TAzOVsKY):

Am mai multe genuri preferate.O melodie preferata de-a mea este bad day de la daniel powter o ascult aproape in fiecare zi + cupid tot de la el si multe altele ascult mult adele, Cristina perri jar of heart, shontelle impossible, leona lewis run, si ma opresc ca daca mai continui scriu inca 10 pagini. Cred ca-ti dai seama cam ce fel de melodii imi plac.Aaa urasc hiturile din ziua de azi, in care mesajul peste tot este despre formele noastre, ale fetelor.Mam saturat de ele mie imi plac cele profunde cu un mesaj nu cu doua trei cuvinte lalaite si gata asta-i melodia. Sper ca te-am ajutat.astept raspuns, pupicikiss

| TAzOVsKY explică (pentru justagirl21):

Am inteles, pana acum eu scriam versuri in romana, dar iti promit ca voi incerca si sper sa reusesc sa fac ceva cu esenta tare...momentan nu am, dar voi incerca si te voi anunta...imediat ec am terminat. E bine? :d

| BloodyVampire a răspuns:

As vrea si eu niste versuri pentru un cover...(nu am mai facut pina acum-cover-uri.)imi place Onerepublic,sara bareilles, ellie goulding, jason mraz, jason walker, plumb.

| TAzOVsKY explică (pentru BloodyVampire):

Sa inteleg ca in Engleza, nu? Pai o sa incerc sa fac...dar stii u eu am decat versurile, nu si gamele sau chestiile alea happy si in engleza. ce tema centrala te-ar interesa? big grin

| BloodyVampire a răspuns (pentru TAzOVsKY):

Da,daca poti sa scrii versuri in engleza, imi convine. Tema centrala...pai,stii tu, dragoste, sentimente si tot ce e legat de ele. Sper ca ai inteles...big grin

| AlexandraLarisa a răspuns:

Vreau si eu o melodie se poate?