| Casica a întrebat:

Mie una imi place sa am totul sub control , adica ma refer , nu stiu . Sa trecem la subiect . Imi place sa cant si sa dansez . Imi place sa imi compun melodiile . Ma inspir din realitete. Voi ? Vreau niste idei despre niste melodii . Funda

2 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Despre mama, parimavara, tradare, prieteni, dragoste, hobby-uri, personalitetea ta, scoala etc.

| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Scrie o melodie despre oamenii neintelesi sau despre oamenii necajiti de pretutindeni.Arata-le oamenilor mesajele celor neintelesi, neajutorati, suferinzi.