| LuciVIP a întrebat:

Cui ii place TOKIO HOTEL?
Spuneti-mi melodia voastra preferata si daca este si a mea aveti funda! :d

Răspuns Câştigător
| Whatthehell66 a răspuns:

Hey. Ascult TOKIO HOTEL de 6 ani si sincer preferata mea melodie este sping nicht/don't jump. a ta care este?happy

Tokio Hotel die beste band ein der welt:X

5 răspunsuri:
| Whatthehell66 a răspuns:

Si mie imi place rette mich:X e superhappy

| Miky a răspuns:

Si eu sunt fan tokio hotel dar melodiile mele preferate sunt astea mai noi de pe albumul Humanoid ♥

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Imi place mult, sunt chiar foarte buni si mai au si o gramada de piese faine!

| LuciVIP explică:

Mie imi place Rette mich/ Rescue me e preferata mea dar bineinteles toate imi plac! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu, nu ascult Tokio Hotel, dar Scream/Schrei imi place cel mai mult