| CraZyKid`SiSi a întrebat:

Voi ce credeti? majoritatea romanilor le place cum canta tokio hotel sau nu? voua va place? Daca da argumentati de ce va place si spuneti care e melodia voastra preferata de la ei. Daca nu argumentati de ce nu va place.

6 răspunsuri:
| WatswovskyvonAle a răspuns:

Buna! eu sunt fan TOKIO HOTEL si am fost la un concert de-al lor anul acesta si vreau sa iti spun ca BILL K are o voce extraordinara.totul a fost 100% live si intrumentele! melodia preferata de pe albumul HUMANOID pot sa spun ca este Screamin`... dar de fapt pe toate le ador! si sunt destul de multi romani care asculta tokio hotel! dar mai multi sunt cei care ii catalogheaza ca fiind emo(ceea ce nu este adevarat)happyimi place trupa pentru ca stie ce vrea si stie sa se faca placuta! mai ales BILL

| anonul a răspuns:

Ai impresia ca pe romani ii intereseaza Tokio Hotel confused majoritatea nu stu suficienta engleza incat sa priceapa mesajele complexe de sinucidere. Mai bine nu-i asculti, nu merita, ascuta Linkin Park (nici ei nu-s cine stie ce, dar sunt mai normali). happy

| crazyd33a_8320 a răspuns:

Da...tokio hotel este o trupa destul de buna. Pentru unii chiarfoarte excelenta cum ar fi aia emo whistling

Eu nu ma dau in vant dupa aceasta trupa happy si nu am nicio melodie preferata big grin

| Roxii a răspuns:

Mie nu imi plak...fiecare cu parerea lui.bleak.imi vine sa vomit

| deea_2417 a răspuns:

Eu nu am nimic cu ei cui ii place sa asculte mie numi plac

| mOnik_3417 a răspuns:

Nu sunt un mare fan TH insa da, am cateva melodii preferate ( " 1000 meere ", " Don`t jump ", " Monsoon" si lista poate continua ) happy.

Nu sunt de parere ca majoritatea romanilor le place cum canta TH, luand in considerare faptul ca maneaua-i la putere. happy