| Madalina_9364 a întrebat:

Cum adaug la prezentarea power point melodia in format wav, astfel sa ruleze la toate slide-urile si sa o ia de la capat ca s-a sfarsit? Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu mumai in wav, in mp3...insert\*** and sound/sound from file\selectezi piesa dorita\
Apoi clic slide show\custom animation\efect options\clic in dreapta piesei\efect\bifezi after\selectezi numarul de slide-uri\ok

1 răspuns:
| Madalina_9364 explică:

Asa stiam si eu dar nu merge pentru ca am incercat de mai multe ori, alta sugestie?big grin