| ChrisHarrison a întrebat:

Am o intrebare urgenta! Am facut o prezentare in Power Point. si am nevoie sa-i pun o melodie pe fundal. intrebarea era : ce trebuie sa fac ca melodia sa ruleze pe toate slide-urile nu numai pe prima?

Răspuns Câştigător
| BlackRose4ever a răspuns:

Pai da click pe pictograma care îți apare pe primul slide(trompeta sau ce o fi). după aia trebuie sa îți apară in dreapta sus optiuni pentru sunet.dai click si apoi in stânga bifeaza loop until ...nu mai știu exact sper ca ți-am fost de folos

1 răspuns:
| BlackRose4ever a răspuns:

Si tot acolo undeva îți apare scris automatically.dai pe sageata din dreapta si dai la play across slides