| florin193 a întrebat:

care este mai smecher : Sisu sau Puya?
eu cred ca Sisu este mai respectat decat Puya chiar daca nu este asa comercial ca el (difuzat la toate posturile tv si radio)

Răspuns Câştigător
| ADYTZA_2094 a răspuns:

Da asa e dar puya e mai cuoscut decat sisu eee imi dai funda sau nu acum e treaba ta

4 răspunsuri:
| GusWaters a răspuns:

Ba,niciunul din astia nu-s smcheri. Puya deja e manelist, nu mai e aproape nicio diferenta intre el si ultimul cocalar de la o saormerie din Dristor.Pe cand Sisu,macar a continuat sa faca rap atat cat a putut,ca tare prost a fost ca s-a bagat in treaba cu drogurile.Dar nici Sisu nu-i tare stralucit, dar merita respect ca nu s-a vandut comercialismului, cum a facut Puya.

| florin193 explică (pentru GusWaters):

Da, la faza cu drogurile nu a fost prea destept dar oricum la partea cu muzica mi se pare destul de bun, adica albumul "temnita luminii" este foarte tare si nu mai vorbesc despre "vacanta in mexic"

| shadovv a răspuns:

Din punctul meu de vedere Sisu este mai bun din punct de vedere etic. Puya mi se pare cam egoist. Nu ascult genu, doar am vazut cateva interviuri cu Sisu.

| adysorady a răspuns:

Nu stiu cum sa iti spun dar uneori parerea ta conteaza mai muult decat al oricaruia om ...la aceasta intrebare decizia o iei tu.winking