| Rebecca_6493 a întrebat:

Cum descarci metin2 privat server? Dar cum imi fac cont?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simpu eu ma joc metin2 private server www.PerfectMetin2Romania.ro e super tare jocu are king 2 la magazinul de armuri aa da si otele+9 e tare jocu intra si tuplz! Bafta!

| emi_3954 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cum il descarci jocul? ptca mi-am facut cont dar nu stiu de unde sa-l descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi trimite si mie cineva metin2 server privat

| YqLmX a răspuns:

Simplu! Intri p google:download metin2 server privat intri p o categorie si iti da forumul de la acel privat server si dai la categoria download si descarci si categoria register sau inregistrare si te inregistrezi! Baftawinking