| anonim_4396 a întrebat:

Va place Justin Bieber? Mie sincer NU. Pentru ca mi se pare ca are prea multe fite de vedeta. Si pe deasupra canta naspa si e urat tongue Asta a fost parerea mea, sper sa nu ma injure nimeni. Iar acum vreau si parerea voastra happy

14 răspunsuri:
| Differentx13 a răspuns:

Sincer, nici mie. Nu am nimic cu el, nu îl cunosc ca să judec. Dar chiar nu îmi plac ''melodiile'' lui, plictisitoare și
comerciale. Nici măcar nu are voce, nu știu de ce s-a mai apucat de cântat. straight face

| DieBitch a răspuns:

Ma stii care-i faza cu Justin Bieber... multi il urasc doar asa ca au vazut pe facebook cum altii il injurau dupa le-a intrat si lor in limbaj s.a.m.d. Nu zic ca-i frumos dar multi se oftica si sunt invidiosi fiindca canta are fani are ce ai nu au(totusi aratand asa).

| Woodenpints91 a răspuns (pentru DieBitch):

Ştii,ce ai zis tu acum, a sunat cam ce ar zice un manelist când aude că altora nu le place muzica lui.
Nu, chiar nu aş vrea să fiu în locul libricului ala cântător, să arăt ca un experiment amator eşuat. Puţin îmi pasă mie de banii sau de fanii lui, îmi este foarte bine şi aşa.

| itscloudyoutside a răspuns (pentru Woodenpints91):

De fapt, cam are dretate tipul/tipa. Mă rog, cel puţin în prima parte a răspunsului. Sunt mulţi care îl urăsc pentru că, na, "îl urşte toată lumea", dar de fapt, Îi ascultă melodiile la greu. Crede-mă, ştiu şi eu persoane de gen.

| CandyHearts a răspuns (pentru DieBitch):

Fani? fara suparare acum ce fani are Bieber? fate de la 10 - 14 ani(cu cateva exceptii)? astea nu sunt fani...el are noroc cu mucoasele care viseaza ca poate vor ajunge sa fie cu elhee hee.da cum sa nu! si pana la urma vorbim aici de faptul ca este cantaret, nu? adevarul este ca nici cantaret adevarat nu e...nu are voce buna si nici melodii.

| DyaLove a răspuns:

Tipic cum toata lumea crede ca Justin Bieber seamana cu One Direction. Ei bine nu, asa vedeti voi astia care comentati. Fata de Bieber ei macar au voci de BAIETI, arata mai bine si nu au fitele lui Bieber. Si melodiile sunt mult mai bune. ( cel putin pentru mine, adica nah poate nu l-a toata lumea ii place genul asta de muzica )winking

| pauula a răspuns:

Nu imi placea, dar cum canta aici de la 2:25 ma face sa plang, sincer.Si nu o sa spun ca il urasc doar ca sa fiu "la moda".
http://www.youtube.com/watch?v=nEUuRXEjxnE&feature=g-all-u

| fatamisterioasa20 a răspuns:

Sincer nu am nimic cu Justin Bieber.Dar totusi, nu imi prea place muzica lui.

| Kidddda a răspuns:

Eu nu am nimic cu el. Îmi plac melodiile de pe noul lui album. Cei care ziceţi că nu are voce...bine că ştiţi voi. oh go on Dacă n-ar fi avut n-ar fi ajuns până aici. Şi cum am văzut eu, el măcar face show la concerte. el dansează, cântă dar alte vedete numa stau într-un loc.(aia e plictisitor) Acuma toată lumea cu părerea lui, dar eu nu-l judec and i'm a proud belieber!

| Deniiidk a răspuns (pentru Kidddda):

Asa ......ai cea mai mare dreptate :*

| andreyutzsa97 a răspuns:

Da,il ador pe Justin si am 15 ani.Nu stiu de ce nu va place cum arata, s-a mai maturizat, mie personal mi se pare foarte frumos.Trebuie sa recunosc, ca live canta cam oribil dar el isi castiga fanele mai mult cu frumusetea.

| Deniiidk a răspuns (pentru andreyutzsa97):

Si eu am tot 15 aani..si imi place...adika nu asscult ce zic altii :*

| AndrutzzaBucurr a răspuns:

Uite ca mie imi place! Si daca vrei sa argumentez...Lasa....Sunt prea multe motive de ziswinking!

| IoanaBompa390 a răspuns:

Mie nu-mi place deloc Justin Bieber.Pur si simplu au inceput sa ma enerveze melodiile lui.Si in plus are vocea prea subtire.Si cand ma gandesc ca imi placea la nebunie cand eram mica.