| ancabrunette a întrebat:

Cum fac sa-mi pun pe hi5 un video de pe youtube si atunci cand intra cineva sa inceapa sa cante automat?

Răspuns Câştigător
| StaRmAgiC a răspuns:

Esti in pagina de youtube, este player-ul in stanga, iar in dreapta avem doua campuri sub poza aluia si a descrierii clipului - Primul este URL si nu ne intereseaza, al doilea este EMBED, asta ne trebuie. Ii dai copy-paste de acolo bifand optiunea aia cu Include Related Videos apoi iti dau un exemplu...

~iti dau UN LINK DE EXEMPLU DE PE YOUTUBE.

~Unde am lasat acel spatiu liber pui acest cod
=en&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999&autoplay=1"

~unde mereu la orice cod vezi cu"

23 răspunsuri:
| User a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/ ..gasesti tot ce tine de hi5 si nu numai;)

| StaRmAgiC a răspuns:

Da-mi id-ul tau daca vrei sa te ajut.ca vad ca nu apar linkurile ceea ce am scris...

| StaRmAgiC a răspuns:

Ms :* pentru. fundita... si nu face nimictongue doar de aceea este acest site.sa ne ajutam unul pe altul:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf
te rog fa si mine un hi5 alina elena ghita te rog

pa mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...stiu ca intrebarea e mai veche... dar asta ma intereseaza si pe mine cum s afac sa pun o mel dupa youtube si sa-mi cante automat.imi poti explica si mie te rog ca ce scrie mai jos n-am inteles nimic. te rog.mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar cum se face un hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu cum sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta intrebam si eu'''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fa sa imi pun poza oriunde pa profil ca acolo arata dimensiunea fiecaruia si cat trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult ScuMpiCi*19:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesc embed...mai multe detalii plizzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa pun un clip si eu pe profilul meu de hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie ratiu andreea la cauta si cauta la mine melodia care se aude automat si dai adauga si tu muzica alegeti o muzica si dupa ce tiai ales in dreapta unde srie copiaza codul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa mi pun un videoclip pe yutub

| ancabrunette explică:

Gata am rezolvat...mersi mult la toti in special lui simpaty18

| bruneta_7239 a răspuns:

Multumesc cezy...:*:*:* chiar mi-a fost folositor

| bruneta_7239 a răspuns:

Ms cezy

| Cezy_6227 a răspuns:

Pai este foarte simplu! :D mai inti intrii aici : http://www.youtube-video-codes.com/search.php! >> scrii acolo melodia [dar sa fie scrsa corect si bine] >> apoi dai enter >> iti apare >> apoi exact sub melodie iti apare "Grab Code">>dai acolo>>apoi tot in acel chenat iti apar mai multe linkuri >> acolo ai "AutoStart">>bifezi acolo>>copiezi linkul de desupt unde scrie "AutoStart">>apoi dai paste pe pagina de hi5 :D [linkul il poti pune la comentarii pentru profil sau la "despre mine"] sper ca te-am ajutat! :D funda?

| Diaaa_1474 a răspuns:

Cezy are dreptate...

| MARU_1169 a răspuns:

Esti in pagina de youtube, este player-ul in stanga, iar in dreapta avem doua campuri sub poza aluia si a descrierii clipului - Primul este URL si nu ne intereseaza, al doilea este EMBED, asta ne trebuie. Ii dai copy-paste de acolo bifand optiunea aia cu Include Related Videos apoi iti dau un exemplu...

~iti dau UN LINK DE EXEMPLU DE PE YOUTUBE.

~Unde am lasat acel spatiu liber pui acest cod
=en&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999&autoplay=1"

~unde mereu la orice cod vezi cu"

| cristy_5413 a răspuns:

Ajutama ca habar nu am

| smileklaudi4 a răspuns:

Ms scumpic:*