| alexiiia a întrebat:

deci love struck am o problema big grin vreau si eu ca la profil la hi5 cand vizualizeaza cineva profilul meu sa inceapa sa cante o melodie! am incercat sa dau pe youtube la video`uri da` nu incepe automat... si vreau sa inceapa direct... ma puteti ajuta? FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Deci sa iti dau un exempu
-daca vrei fie ascunsa(adica sa nu o vada nimeni ) :

te duci pe yotube scrii melodia pe care o vrei si sub videoclip o sa vezi ceva de genu "" si dai clik pe el. ii dai copy si past pe hi5 la "editeaza despre mine" ( nu mai stiu cum se numeste asta big grin)dai past intr-o casuta de aia (ex la favorites book )
dupa ce ai pus ala inlocuiest nr 385 si 480 ( le stergi ) si pui zero (fara sa lasi spatiu ) si unde scrie "=1& hl=en_US" ( cel de jos ca mai e unu sus ) pui dupa el (fara statiu) asta "&autoplay=1" adica asa,, =1& hl=en_US&autoplay=1" si la sf ghilimelele big grin

-si daca nu vrei sa fie ascunsa( adica sa o opreasca cine vrea )

nu mai schimbi niciun numar le lasi asa dar repeti chestia cu =1& hl=en_US&autoplay=1"

Sper ca ai inteles multa baftawinking

7 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

La ceva de genu erea "< ember >

| Mihaelaa98 a răspuns:

Da

| Mihaelaa98 a răspuns:

Imi dai melodia pe care o vrei si ti-o fac big grin

| alexiiia explică:

Nu porneste automat sad

| alexiiia explică:

Nu am prea intels poti sa-mi faci si mie un dala daca iti dau linkul de pe youtube? te rog love struck ca iti dau funda love struck

| alexiiia explică:

Am gasit! love struck mersii MULT! ai fundita de la mYne happy

| Cata_2953 a răspuns:

Intra pe slide.com fa acolo un din ala cu poze si pune o melodie de p youtube... apoi copiaza codul de la slide-ul facut intr-un loc pe hi5-ul tau, unde vrei tu. ex: la despre tine, oriunde, merge asa am si eu, si canta automat. Sper sa reusesti big grin