| M3ntosana a întrebat:

Cum fac sa-mi pun pe hi5 un video de pe youtube si atunci cand intra cineva sa inceapa sa cante automat? Vreau sa imi explica-ti ce trebuie sa tai, d unde pana unde...Care imi explica cel mai bine ii dau funda happy

3 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Nu stiu cum se pune video stiu doar mel
Http://radio-light.ro/web/ De aici cauti mel iei linkul de la automat sa porneasca si pui linkul la interese sau unde vrei tu

| Диана a răspuns:

Buna :)
Intri pe site-ul asta http://www.youtube-video-codes.com/
Si cauti acolo video-ul de care ai nevoie, dai la ''grab code'' si o sa-ti apara acolo o casuta cu codul si mai sus inca un patratel unde scrie ''autostart''. Bifezi acolo, dai copy la cod si dupa aia il pui pe hi5 la ce sectiune vrei tu.

| HappyUserUnknown a răspuns:

Hey happy
First of all, dai la < Embed > si iei codul (desi cred ca stii asta laughing ).
Unde scrie "en_US&fs" (apare de 2 ori in cod), stergi si inlocuiesti cu "&autoplay"

Bafta! happy