| waXonwaXoff a întrebat:

Cum fac un CD cu trackuri cu nero express (http://www.cdrinfo.com/......ress.png). Track=sa poata fii ascultat si la masina si la combina!
Etc!
Multumesc anicipat!

Răspuns Câştigător
| Mihai03 a răspuns:

Intri in nero express si alege music si apoi audio cd. restul sti sa il faci happy

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Dublu click pe nero, nero express, music, audio cd, add(pui melodiile), next, scrii numele la cd, burn, apoi iese cd-ul singur cand este gata si dai ok, apoi inchizi nero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu selectezi melodiile si le pui pe cd/dvd( drag ) sau selectezi optiunea make audio cd/dvd cum or fi optiunile pe acolo. app linkul tau nu merge happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac un CD cu trackuri cu nero express