| adriancraiescu a întrebat:

Cum imbin o melodie cu o poza? Vreau ca intr-o poza sa bag o melodie ca sa o pot posta pe youtube...cum fac? Ofer fundita pentru raspunsul bun care merge.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

PICASA 3.8 - http://picasa.google.com/thanks.html Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film cu o singura poza s-au mai multe si o melodie pe fundal. Succes!

| LoveeYouuSweety a răspuns:

Foloseste moviemaker : Introduci poza, pui melodia pe fundal; prelungesti poza pe tot parcursul melodiei. Este usor! Fundaa?batting eyelashes