| rambo134567 a întrebat:

Cum inregistrez un post de radio?

Răspuns Câştigător
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Exista un program "Screamer Radio" (free) pe care il descarci. Ai acolo mai multe posturi de radio, grupate pe tari, pe genuri muzicale, etc. Cu acest program poti sa asculti, dar poti si sa inregistrezi postul. Fisierele se descarca intr-un folder creat de program. De acolo le copii pe stick.

3 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Amanunte!
De unde sa-l inregistrezi? De pe un radio simplu sau de pe pc?

| rambo134567 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

De pe pc. acest post de radio http://www.italo.nu/listen.pls
adica sa-l inregistrez si sa-l pot asculta la masina de pe stick

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru rambo134567):

Exista un program "Screamer Radio" (free) pe care il descarci. Ai acolo mai multe posturi de radio, grupate pe tari, pe genuri muzicale, etc. Cu acest program poti sa asculti, dar poti si sa inregistrezi postul. Fisierele se descarca intr-un folder creat de program. De acolo le copii pe stick.