| schlau a întrebat:

Cum pot copia fisiere video de pe youtube.

5 răspunsuri:
| mb.merqury a răspuns:

Http://keepvid.com/ ---> Introduci link-ul de la video-ul pe care vrei sa-l descarci dupa care dai download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista programa care se numeste youtube.downloader...acolo bagi linkul de pe youtube si dai download, eu insa ma folosesc de mozilla firefox, se baga acolo nu stiu cum si programa pentru youtube, nu mai tin minte cum, roaga pe cineva sa te ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista programa care se numeste youtube.downloader...acolo bagi linkul de pe youtube si dai download , eu insa ma folosesc de mozilla firefox , se baga acolo nu stiu cum si programa pentru youtube, nu mai tin minte cum , roaga pe cineva sa te ajute.

| vLd a răspuns:

Poti downloada cu programul Free studio si in acelasi program poti si transforma melodiile sau video sau orice tip de muzica sau viedo etc...winking Spor la muncawinking

| Arnoldfre a răspuns:

Instaleaza internet Dowland manager, sau youtube download happy