| DaRkMist69 a întrebat:

De ce imi sacadeaza youtube-ul sh alte site-uri cu fisiere video?

3 răspunsuri:
| Lexon a răspuns:

Nu se intampla numai la tine. Adobe a complicat foarte tare Flash Player-ul. Astfel se face ca ai nevoie de un sistem mai puternic pentru a rula filmele. Asta inseamna ceva RAM, un procesor mai bunicel si o placa video mai bunicica. Nu exagerat!

| Lexon a răspuns:

Este normal sa sacadeze la configuratia aia. Am Celeron D la 2, 66 GHz, cu 1, 5 GB RAM si video integrat (128 MB). Patesc la fel...

| DaRkMist69 explică:

Am.intel celeron 2. 5ghz. 512mb Ram si Nvidia GeForce Fx 5200.