| amandina_9414 a întrebat:

Cum pot pune o melodie sa cante cand imi deschide cineva pagina de hi5? multumesc!

6 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Urmeaza pasii de aici;)si vei reusi;)

http://www.targovetul.info/......oplay.html

| larysukx a răspuns:

Cu mixpod
http://www.mixpod.com/.faci un cont.cauti melodia.si copiezi codul de la hi5 la ce sectiune vrei. funda?:D

| amandina_9414 explică:

De ce nu pot vedea raspunsurile?

| AnonimA a răspuns:

Http://www.mixpod.com/ nici nu iti trebuie cont :*:*

| gabriella_1970 a răspuns:

Www.mixpod.com
Iti faci cont, iti creezi un playlist si il publici pe hi5, la orice sectiune doresti.Cand cineva va intra pe hi5-ul tau melodiile vor incepe automat.Succes!

| Iziii:X:X:X:X:X:X a răspuns:

Scuze ca nu iti pot raspunde dar doresti un fel de securitate pentru pg hi5 sau cand cineva se uita pe pg ta si se uita la poze, nume, funde.etc? dc e a-2 varianta nu cred ca e posibil asa ceva! cauta la setari poate gasesti ceva. scuze pentru raspunsul neajutator kiss