| anonim_4396 a întrebat:

Anonim Cum imi pot pune pe telefon cand ma suna cineva sa cante o melodie?

4 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Depinde ce te \lefon ai daca asa dai la melosia care vrei si dai la ton de avel sau daca vrei ca lui X sai sune o melodie si lui Z alta dai la grupuri;(si daca vrei ca 2, 3, 4, 5, 67, 78... de pers sa aiba aceeasi melodie si 67, 3, 5, 7, 89, 9 pers sa aiba alta melodie e valabil! tot la grupuri!

| alexandramontana a răspuns:

Dai optiuni pe melodia pe care o vrei, dai utilizare iar dupa dai setare ca sunet apel; acesta este pentru Nokia, nu stiu daca exact asa sunt si la celelate marci

| cristinacrysy a răspuns:

Pai alegi din melodiile pe care le ai in telefon pe cea care iti place si dai setare ca ton apel

| cristinacrysy a răspuns:

Pai alegi din melodiile pe care le ai in telefon pe cea care iti place si o setezi ca ton apel