| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot rezista americanii fara manele? Cum pot petrece strainii fara manele si haus?

7 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Habar n-am, iti dai seama ce prostii asculta!?

http://www.youtube.com/watch?v=FVAGiB2VNM8

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru MrAngelus):

Petrecerile nu se fac doar cu house si manele şi sigur nu asculta manele, exista probabil genuri muzicale care nu sunt cunoscute la noi in ţară

| Nucreeed a răspuns:

Ba pai ce sa stii tu ce asculta ei cand tu ai numai manele si ina in cap? 'ten pl mea cu intrebarea ta ca habar nu ai pe ce lume traiesti...crezi ca numai pe manele sa poate dansa...vai de caputu tau

| FundulLuiRichardKruspe a răspuns (pentru Nucreeed):

Nu cred ca stii ce e aia "ironie".

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

La ei nu exista manele dar au muzica house dar nu cred ca e ca a noastra. Muzicaamericana sigur e mai frumoasa decat a noasra, exista si cantece ale artistilor romani ce sau afirmat in strainatate